Nákup, support a školení s biosenzory

eye tracking a další biometrika

Nákup, support a školení Eye Trackinguoční kamery a další biosenzory

Dodáme vybavení

Zajistíme vhodné vybavení pro vaše konkrétní případy užití z širokého portfolia.

K nákupu očních kamer poskytujeme profesionální certifikované školení v českém jazyce, kde vás naučíme i metodologii eye trackingu a správné workflow pro váš obor.

Spolupracujeme s univerzitami v Brně, Ostravě, Ústí, Hradci, Olomouci, Zlíně, v Praze i některými na Slovensku. 

Jsme profíci v eye trackingu a jeho synchronizaci s dalšími senzory pro měření biosignálů – EEG, odpor kůže, výraz tváře, zorniček, dýchání či srdeční tep. Máme komplexní know how světového trhu výrobců a poradíme vám, ať už jste úplný začátečník nebo expert ve své oblasti.

 

Víceúrovňový support vašeho projektu

Vše od rady po vedení typického projektu s využitím eye trackingu teď můžete konzultovat s expertem.

Metodicko-technická podpora zahrnuje například
přípravu metodiky, konzultaci scénáře výzkumu a cílových skupin, odborného asistenta při sběru dat, mentoring moderátora (i bez předchozí zkušenosti), editaci reportu s biometrickými insighty a konkrétními doporučeními.

 

2denní eye trackingové školení

Získejte teoretické znalosti a naučte se best practice pro sběr, analýzu a interpretaci eye trackingových výzkumů.

Školení na míru pro všechny úrovně odbornosti
2denní program je přizpůsoben pro výzkumníky s různou úrovní zkušenosti, oboru či akademického zájmu. Agenda zahrnuje teoretické znalosti a best practices eye trackingu relevantních pro vaši skupinu. Praktický trénink umožní účastníkům zdokonalit se v designování a realizování studií, stejně tak jako v analýze dat a sepsání výstupů studie do reportu.

Účastníci obdrží UX Focus certifikát po dokončení programu.

Počet účastníků je omezen na 5, aby se zachovala kvalita školení, usnadnila diskuze a stihla interakce účastníků během praktických částí.

 

Školení ostatních biosenzorů

Pro ostatní typy biosenzorů z našeho portfolia vám zorganizujeme školení externím lektorem či oficiálním distributorem. Školení zahrnuje teoretické a praktické znalosti pro práci se senzorem v konkrétním software.

Zjistěte více

Napište nám

Co říkají naši klienti

Potřebovali jsme zaškolení s eye trackingovou technikou a konzultaci set-upu experimentu s Eye-trackerem.

Přínosem pro nás byl popis fyziologie oka, principy eye-trackingu včetně technických parametrů eye-trackerů, výhody a nevýhody metrik, typů eye-trackingu, testovacího prostředí, úrovně realističnosti a konzultace výzkumných otázek.

Školení doporučujeme.

Výzkumný tým - CIIRC Intelligent Systems
Fakulta dopravní
České vysoké učení technické

další reference

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku