O nás

O nás

O společnosti

UX Focus podporuje firmy a akademické instituce ve výzkumu lidského chování od roku 2014.

Dodáváme výzkumné biosenzory (oční kamery, EEG, EDA/GSR, pohybové senzory aj.) a školíme, jak je používat ve vaší výzkumné metodice včetně cross analýzy více biometrických výstupů.

Vyvinuli jsme EyeTrackerStudio™ pro eye tracking analýzu ve virtuálním prostředí - eye tracking metriky a vizualizace jako například 3D heatmapy, přehrávání pohledu respondenta.

Začali jsme jako eye trackingová výzkumná a konzultační firma v oblastech user experience, customer experience a consumer experience. Pomáhali jsme za posledních několik let objektivizovat výzkum a optimalizovat různé digitální a offline zážitky s weby, aplikacemi, softwarem, smart produkty, TV a  digitální reklamou, designem obalů, poutáním regálů, HCI a ergonomií.
 

Poslání

Podporovat průlomové výzkumy lidského chování se zaměřením na fyziologické reakce a prožitek člověka v komerční a akademické sféře.
 

Vize

Sdílení zkušeností s biometrickými výzkumy mezi nezávislými odborníky z různých vědních oblastí formou webinářů, konferencí, školení a online skupin. 

 

Jak pracujeme

- Projdeme vaše cíle a aktuální výzkumné potřeby.
- Doporučíme výzkumné řešení na míru.
- Předáme nejnovější know-how pro váš předmět výzkumu.
- Ve stanovený čas za stanovený rozpočet.

Partneři

Zjistěte více

Napište nám

Kariéra

Hledáme posilu pro generování online obsahu na téma technologie pro měření fyziologických reakcí lidského těla. Obsah bude zejména pro akademiky. Zašli nám CV a krátký motivační dopis, kterým nás přesvědčíš, proč potřebujeme právě tebe.

V roce 2019 získala firma UX Focus s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy UX Focus s.r.o. na projekt Pražský voucher na kreativní služby v Praze za účelem časové úspory a zvýšení kvality respondentů.

Očekávaným výstupem je webová aplikace pro správu výzkumného panelu respondentů.

Projekt Pražský voucher na kreativní služby spolufinancován Evropskou unií.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku