Minikonference o Eye Trackingu

Minikonference o Eye Trackingu

20. března 2020
Palác Adria, Jungmannova 36/31, Praha 1

Více informací a registrace
Nákup & školení eye trackingu

Nákup & školení eye trackingu

oční kamery a další senzory

Nákup & školení eye trackinguoční kamery a další senzory

Dodáme vybavení

Zajistíme vhodné vybavení pro vaše konkrétní případy užití z portfolia eye trackerů Tobii, ale také EEG, Facial expression systémů, synchronizačních SW, aj. K nákupu očních kamer poskytujeme profesionální školení v českém jazyce, kde vás naučíme i metodologii eye trackingu a správné workflow pro váš obor.

Spolupracujeme s univerzitami v Brně, Ostravě, Ústí, Hradci, Olomouci, Zlíně, v Praze i některými na Slovensku. Jsme profíci v eye trackingu a jeho synchronizaci s dalšími senzory pro měření biosignálů – EEG, odpor kůže, výraz tváře, zorniček, dýchání či srdeční tep. Máme komplexní know how světového trhu výrobců a poradíme vám, ať už jste úplný začátečník nebo expert ve své oblasti.

Obdržíte UX Focus certifikát

2 denní UX Focus certifikované školení
Získejte teoretické znalosti a naučte se best practice pro měření skrze různé biosenzory. Trénink eye trackingu a ostatních biosenzorů a praktický nácvik analýzy datových výstupů.

Školení na míru pro všechny úrovně odbornosti
2 denní program je přizpůsoben pro výzkumníky s různou úrovní zkušenosti, oboru či akademického zájmu. Agenda zahrnuje teoretické znalosti a best practices eye trackingu a dalších biosenzorů relevantních pro vaši skupinu. Praktický trénink s biosenzory umožní účastníkům zdokonalit se v designování a realizování studií, stejně tak jako v analýze dat a sepsání výstupů studie do reportu.

Účastníci obdrží UX Focus certifikát po dokončení programu.

UX Focus školení je k dispozici za 24 200 Kč s DPH za osobu v Praze. Napište nám o bližší informace, případně nacenění školení pouze pro vás ve vašich prostorech až pro 5 osob.

Zjistěte více

Napište nám

Co říkají naši klienti

Motivací k objednávce školení byl nedostatečně využívaný SW a HW laboratoře eye trackingu a nezkušenost s mobilním setem.

Školení bychom doporučili všem začátečníkům a mírně pokročilým výzkumníkům. Přínosné pro nás bylo správné nastavení SW a HW a hlavně zjednodušení při sběru dat.

Výzkumný tým - Informační služby
Provozně ekonomická fakulta
Česká zemědělská univerzita

další reference

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku