Nákup & školení eye trackinguoční kamery a další senzory

Zajistíme vhodné vybavení pro vaše konkrétní případy užití z portfolia eye trackerů Tobii, ale také EEG, Facial expression systémů, synchronizačních SW, aj. K nákupu očních kamer poskytujeme profesionální školení v českém jazyce, kde vás naučíme i metodologii eye trackingu a správné workflow pro váš obor.

Spolupracujeme s univerzitami v Brně, Ostravě, Ústí, Hradci, Olomouci, Zlíně, v Praze i některými na Slovensku. Jsme profíci v eye trackingu a jeho synchronizaci s dalšími senzory pro měření biosignálů – EEG, odpor kůže, výraz tváře, zorniček, dýchání či srdeční tep. Máme komplexní know how světového trhu výrobců a poradíme vám, ať už jste úplný začátečník nebo expert ve své oblasti.

Zjistěte více

Napište nám

Co říkají naši klienti

Motivací k objednávce školení byl nedostatečně využívaný SW a HW laboratoře eye trackingu a nezkušenost s mobilním setem.

Školení bychom doporučili všem začátečníkům a mírně pokročilým výzkumníkům. Přínosné pro nás bylo správné nastavení SW a HW a hlavně zjednodušení při sběru dat.

Výzkumný tým - Informační služby
Provozně ekonomická fakulta
Česká zemědělská univerzita

další reference

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku